izaugsmes forums

Kas ir “Izaugsmes forums”?

Komandu sacensība vidusskolēniem par labāko jauno biznesa ideju vai esoša produkta pilnveidi. Sacensību fināla uzdevums – 24 h laikā izstrādāt ekonomiski pamatotu biznesa plānu savas idejas realizācijai, klātesot dažādu nozaru ekspertiem un biznesa konsultantiem.
2012.g. ir pirmais „Izaugsmes Foruma“ gads, kuru atbalstījusi Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera, Europe Direct informācijas centri, Rīgas Stradiņa universitāte, Tallink Latvija, visu 7 pilsētu pašvaldības un skolas.

Foruma mērķis ir radīt idejas, sociālu problēmu risināšanai reģionos, kā arī veicināt izpratni par biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā.

Dalībnieki

Sacensībās piedalās komandas, kuru sastāvā ir 3-4 vidusskolēni. Forumam var pieteikties jebkura Latvijas vidusskolas komanda, neatkarīgi no pilsētas. Komandas dalība tiks nozīmēta tuvākajā no oficiālajiem posmiem.

APSTIPRINĀTIE DALĪBNIEKI: apmācībās ietverto komandu sarakstu meklēt te http://www.draugiem.lv/izaugsmesforums/. Vēl ir iespējams pieteikties uz papildvietām apmācībās, rakstot uz info@izaugsmeskvartals.lv. Ja jūsu pieteiktā komanda nav atrodama šajā sarakstā, bet jūs esat aizpildījuši pieteikuma anketu, tad, iespējams, ir radusies kāda tehniska kļūme un jūsu anketa līdz mums nav nonākusi. Šādā gadījumā atsūtiet jūsu komandas pieteikuma anketu rakstiskā formātā uz info@izaugsmeskvartals.lv

Posmi

 SagatavošanaPusfināls
Liepāja 07.03. 04.04.
Ventspils 06.03. 11.04.
Valmiera 27.03. 24.04.
Jēkabpils 21.03 18.04.
Rēzekne 22.03. 19.04.
Daugavpils 29.03. 12.04.
Rīga 28.03. 26.04.

Fināls: Rīga (10.-11. maijs)

Balvu fonds

Galvenā balva – pirmās vietas ieguvēji saņems iespēju studēt Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātē pirmo semestri bez maksas.

Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems balvas no Tallink Latvija.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems grantu uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai, kā arī apmācību kursu “Uzņēmējdarbības uzsākšana un Lean vadības principi” no SIA “Izaugsmes Kvartāls”.

Patrons

janis oslejs

Dalībniekus iedvesmo Izaugsmes Foruma patrons uzņēmējs Jānis Ošlejs - viens no zinošākajiem Latvijas ekonomistiem, uzņēmējs, kas nodrošina 110 darbavietu, ražojot pasaules tirgū konkurējošu produkciju, pilsonis, kam rūp ne vien paša, bet arī valsts liktenis.
Jānis Ošlejs izveidojis uzņēmumu www.primekss.lv (inovatīva industriālo grīdu ieklāšana)  un pirms kāda laika kopā ar domubiedriem nodibinājis ideju grupu „Radošuma pils”. Tās mērķis ir radošās domāšanas attīstīšana Latvijā un pirmais uzdevums – radošuma mācības ieviešana Latvijas skolu vispārējās izglītības programmās.

Jānis Ošlejs, prestižajā vispasaules biznesa projektu konkursā GLOBE FORUM 2009, ieguva augsto otro vietu par biznesa ideju, kuru pats aprakstījis šādi: „Kā grāmatām ir Amazon, tā ķimikālijām ir MolPort - Latvijā radīts ķīmisko savienojumu interneta meklētājs un veikals; inovācija, kas spēj būtiski paātrināt jaunu zāļu izgudrošanas procesu, dodot iespēju zinātniekiem daudz ātrāk nonākt pie nepieciešamās vielas, beigu beigās radot iespēju operatīvi izglābt miljoniem dzīvību."
http://www.molport.com/buy-chemicals/index

Izaugsmes Foruma komanda

komanda2 komanda1

Organizatoru komanda sastāv no biedrības “AVANTIS” pārstāvjiem – aktīviem un savu biznesu uzsākušiem cilvēkiem ar iepriekšēju darba pieredzi dažādās profesijās. Foruma izglītojošo saturu nodrošina SIA “Izaugsmes Kvartāls”.
„Jauniešu organizācija „Avantis“ jau kopš 2002.gada realizē dažādus projektus, kas jauniešu vidū popularizē interesantus un noderīgus brīvā laika pavadīšanas veidus, aicinot jauniešus nodarboties ar radošām un sportiskām aktivitātēm. Caur šo projektu vēlamies pievienot arī uzņēmējdarbību kā izaugsmes iespēju jauniešiem, kas vēlas veidot Latvijas nākotni. „

Pievieno savai nākotnei vērtību – piedalies un izmēģini savus spēkus šodien!

Kādēļ piedalīties “Izaugsmes Forumā”?

 

Dalība “Izaugsmes Forumā” neformālā veidā attīstīta jauniešu radošo potenciālu un uzņēmējspējas. Savas biznesa idejas formulēšanas process veido intelektuālu un vispusīgi attīstītu personību katrā jaunietī, radot uz izaugsmi virzītu un pasaulē konkurētspējīgu Latvijas jaunatni. Piedaloties “Izaugsmes Forumā”, Tu palielināsi savu konkurētspēju rītdienas darba tirgū, iegūsi kontaktus un smelsies pieredzi no jau esošajiem uzņēmējiem.